Hellas_Turkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hellas_Turkiye

Song Contest

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

***** DeniS ******

2 posters
YazarMesaj
DeniS
Sitenin Manyağı
Sitenin Manyağı
DeniS

***** DeniS ****** Empty
MesajKonu: ***** DeniS ******   ***** DeniS ****** Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 8:04 pm

Merhaba ben Deniz 16 yaşındayım yarışmaya TÜRKİYENİN İNCİSİ İZMİR'DEN katılıyorum.Öncelikle bu sitenin amacının gereksiz oldugunu söylüyüm Very Happy Yarışmada benim sitemden çalıntı.Yunan-Türk dostluğuna gelince öyle bişey olmaz olamaz Yunanlılar yine kalleşlik yapar Yunandan dost olmaz ama bizim Yunan özentileri oluyo işte neyse mesaj gitti gidiceği yere Very Happy Umarım dostluk sağlanır ama sanmıyorum Very Happy
Greek_theos
Sitenin 1 Numarası
Sitenin 1 Numarası
Greek_theos

Erkek

***** DeniS ****** Empty
MesajKonu: Geri: ***** DeniS ******   ***** DeniS ****** Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 5:35 pm

Senin gibiler oldugu sürece bu barış sağlanmaz Yunanlara kalleş diyemezsin banlarım Very Happy Uyarı cnm Very Happy
https://hellas-turkiye-scon.yetkin-forum.com
DeniS
Sitenin Manyağı
Sitenin Manyağı
DeniS

***** DeniS ****** Empty
MesajKonu: Geri: ***** DeniS ******   ***** DeniS ****** Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 4:42 pm

Hahayt hoşşt sende bea banlarsan burda üye kalmaz bebeim yeni bir site açılır KALLEŞ YUNANLILARIN DOSTLUGU KENDİLERİNE KALSIN. KAHROLSUN YUNANİSTAN !!! Sonra çaldıgın yarışmamı orda yaparım hahayyt : ) Sıkıyosa banla bebeim hıh.
DeniS
Sitenin Manyağı
Sitenin Manyağı
DeniS

***** DeniS ****** Empty
MesajKonu: Geri: ***** DeniS ******   ***** DeniS ****** Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 4:51 pm

İmzam nasıl millet haha : )
Greek_theos
Sitenin 1 Numarası
Sitenin 1 Numarası
Greek_theos

Erkek

***** DeniS ****** Empty
MesajKonu: Geri: ***** DeniS ******   ***** DeniS ****** Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 4:56 pm

Hahaaa benim imzam o yazıya 100000... basar paçozzz : )
https://hellas-turkiye-scon.yetkin-forum.com

***** DeniS ******
1 sayfadaki 1 sayfası